Hakkımızda

DETAY HOCA ( CEMAL  BALI ) :

20-02-1980  Hatay /Reyhanlı’ da doğdum. İlk,orta,lise eğitimimi doğduğum topraklarda; yüksek öğretimimi çok yüksek bir okul ,1850 metre rakımlı ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ matematik bölümünde yaptım.

Şuan BURSA’ da DETAY AKADEMİ adıyla  üniversite hazırlık derslerinin yanında tüm TÜRKİYE’de, GÖRSEL ÖĞRENİM ve HAFIZA TEKNİĞİNE DAYALI MATEMATİK ve GEOMETRİ seminerleri vermektedir…

Amacım:

Öğrencilik yıllarımda düz, renksiz tatsız-tuzsuz matematik ve geometri anlatıldığından notlarım 2’yi hiç geçmemiştir.Dolayısıyla benim çektiğimi öğrencilerimin çekmemesi için  www.detaygeomat.com ve www.detahoca.com sitemde renkli görsel animasyonlu matematik geometri konu anlatımları sizlere sunmaktayım.Bana göre: ”Matematiği sevmeyecek anlamayacak öğrenci yoktur,anlatmayan sevdirmeyen öğretmen vardır.

 Çalışmalarım :

Türkiyenin ilk hafıza tekniğine göre görsel öğrenim modelinin kurucusuyum ve çalışmalrımı şahsıma iat sitelerde siz öğrencilere ücretsiz bir şekilde sunmaktayım…

  • İnternet sorunun öğrencilerin baskısıyla ve sitenin AR-GE çalışmalrına katkı olsun diye  video ders DVD  lerini siz değerli öğrencilerimin hizmetine sunmaktayım..
  • MAT 1 ,MAT 2,GEO 1 ve GEO 2 ÖZEL DERS MODÜLLERİMLE öğrencilerime piyasadaki sıkıcı ve ezberci eğitimden uzak eğlenerek,hafıza tekniğine göre hazırlanmış özel ders modüllerimle ayrı bir lezzet sunmaktayım…
    (Önemli olan formülleri vermek değil,önemli olan o formulleri hangi soruda ve  minimum kullanarak nasıl saniyelerle soru çözebilirim.)

EN GÜZEL ÜNİVERSİTELERİN SİZİN OLMASI DİLEĞİYLE …

Detay HOCA

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.