Haberler

Mart 10, 2018

Detay hocayla dolu dolu ders

“Herkesin adaletli bir şekilde dağıtılan tek şey zamandır.” derler. Rakiplerimizde bizimle aynı miktarda olan zamanı iyi kullanmamız, bizi öne çıkarır. Detay hoca, zamanı iyi kullanır ve öğrencisinin iyi kullanmasını sağlar. Detaylarda yaptığı müdahalelerle, öğrenciye zaman kazandırır ve öğrencinin daha çok soru çözmesini sağlar.

detay 0 Comment
Mart 10, 2018

Başarının %75 i soru çözümünden geçer…

Bir şeyi ne kadar çok yaparsanız, o kadar iyi bilirsiniz. Bu matematikte de geçerli. O yüzden soru çözümü, soru çözümü, soru çözümü, diyoruz. Şöyle anlatalım: Eminim ki her birimizin ortalama 100 arkadaşımız vardır.Öyle ki bazı arkadaşlarımızın en ince ayrıntısına kadar her şeylerini biliriz.Yıllar sonra dahi onlarla karşılaştığımızda isimleri ve onlarla ilgili ayrıntılar hemen zihnimizde canlanır. […]

detay 0 Comment
Mart 10, 2018

Detay Hoca velilerle iletişimdedir

Biliyoruz. Çocuğunuz mutluluğu, sizin için çok önemli. Onu teslim ettiğiniz hocaya güvenmek istediğiniz gibi, öğrenme sürecinden de haberdar olmak istiyorsunuz. Detay hoca, çocuğunuzun öğrenme süreciyle ilgili sizi kapsamlı şekilde bilgilendirir. Çünkü veli ile beraber çalışmak, başarının parçasıdır.

detay 0 Comment
Mart 10, 2018

Detay hoca esnektir

Esneklik, çağımızın gerekliliği. Artık hayatımızın hiçbir alanında katı değiliz. Öğrenme gibi kişiye özel bir alanda ise esnekliğin önemi daha da fazla. Detay hoca, öğrenme sürecinde çocuğunuzun özel ihtiyaçlarına göre esnek bir program sunar. Öğrenciyle ne zaman sohbet edileceğini, öğrenciyi ne zaman sıkı çalıştırılacağını bilen Detay hoca, bu ince ayrıntılarla çocuğunuzu başarıya taşır.

detay 0 Comment
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.